Založ si blog

Nový rok, nová budúcnosť

Ľudská viera a nádej….  tieto dve slová ukrývajú v sebe silu a začiatok. Áno, každý rok k nám prichádza šanca na nový začiatok. Či už je to šanca na nový vzťah, prácu, nový svet ako taký, nové Slovensko alebo šanca na nové želanie …

Keď som už spomenul nový svet, nové Slovensko a želania…  Mám množstvo želaní ako pre seba tak aj pre nás všetkých.

Prvým mojím želaním je, aby novo vznikajúca strana Naj – Nezávislosť a Jednota uspela. Trošku Vám novo vznikajúcu stranu predstavím. Zakladateľom tejto novo vznikajúcej strany je ING. VIKTOR BÉREŠ, MGR. RADOSLAV HECL (expert pre šport), MUDR. PETER ŠŤASTNÝ (expert pre zdravotníctvo), ING. ADAM ŠEPETKA (expert pre školstvo),  MGR. MIROSLAV SEGET (expert pre hospodárstvo) a členmi sú ROMAN HÍLEK (zástupca manuálne pracujúcich ľudí na Slovensku), BRANISLAV BENC (zástupca mladých ľudí na Slovensku), MGR. VERONIKA HORVÁTHOVÁ (oblasť sociálnych veci, pomoc hendikepovaným), JULIÁNA KOZÁKOVÁ (zástupkyňa pre dôchodcov a národnostné menšiny – hovorí plynule maďarsky). Ich úspech je totižto úspechom pre nás všetkých. Napíšem Vám sem aj odkaz na video –  na prvú tlačovú konferenciu https://www.youtube.com/watch?v=5otx5rcByMI&t=310s a oficiálny web http://strana-naj.sk/

Zo srdca si želám, aby sme už nepoznali biedu a chudobu. Aby každý jeden z nás mal možnosť si zvýšiť životný štandard a mal dostatočné množstvo finančných  prostriedkov na plnohodnotný a dôstojný život. Aby sme nepoznali korupciu a ani sa s ňou už nestretli. Táto „pani“ nie je vôbec príjemná, povedzme si to na rovinu. Je všadeprítomná, kam sa len pohneme, je nám v pätách.

Želám si, aby o nás „malých ľuďoch“ nerozhodovali bez nás, len „tí hore“.  Aby už konečne bola nezávislosť a jednota. Mať možnosť vládnuť svojmu životu a nemusieť sa báť, že prídeme jedného pekného dňa do práce a bude nám oznámené, že máme výpoveď, lebo naša práce neschopnosť bola dlhšia, ako týždeň. Aby sa u nás oživilo zasa poľnohospodárstvo a aby sa vytvorili štátno-obecné farmy, vďaka čomu by sme mali viac pracovných príležitostí a zasa by som videl viac usmiatych ľudí, ktorí by mali prácu a mohli sa realizovať.

Ďalším mojím prianím je, aby naše zdravotníctvo bolo zdravotníctvom v pravom zmysle slova. Aby sa k nám naspäť vrátili špičkoví lekári v tých najlepších rokoch. Aby každý jeden mal možnosť na skríning DNA a aby sa zamedzilo zbytočným úmrtiam, aby sa odhalili zákerné choroby hneď na začiatku a tým pádom by sme sa už nemuseli báť a mať strach z vety: „Idem do nemocnice.“ Aby sme tam šli s vedomím, že bude o nás postarané tak, ako je písané v Hippokratovej prísahe a bez tej otravnej pani „Korupcie“.

Toto všetko a ešte oveľa viac máme na dosah. Stačí podporiť svojím hlasom stranu Naj – Nezávislosť a Jednota.

Toto je to „Naj“, čo sebe a Vám môžem zo srdca priať. Želám Vám krásny nový rok plný splnených prianí a želám nádej. Nádej na novú, lepšiu a krajšiu, proste tú „Naj“ budúcnosť.

 

PF 2017

Roman Hílek

člen strany NAJ, zástupca manuálne pracujúcich ľudí na Slovensku

Tridsiatka je len číslo alebo je všetko tak, ako má byť? !

24.01.2015

Je vek len číslo? Keď má žena tridsať, má právo sa niekedy cítiť ako dvadsiatka, robiť chyby, zle sa zamilovať.... No vždy, keď z toho vytriezvie, pozrie sa do zrkadla a uvedomí si, že viac »

Menej ako vzťah, viac ako kamarátstvo

07.01.2015

Čo je viac ako kamarátstvo? Čo je menej ako vzťah? Pohľady a dotyky bez budúcnosti, bozky bez lásky a milovanie bez zodpovednosti voči sebe a druhému? Ľudia, najmä muži, sa boja záväzku. viac »

Diviak

Takmer polovica diviakov zo Šumavy je rádioaktívna

17.01.2017 21:37

Takmer polovica diviakov, ktoré odchytili na českej strane pohoria Šumava, vykazovala nadlimitnú mieru rádioaktivity.

Eugen Cernan

Cernan kysucké korene nikdy nezaprel. Do rodiska predkov sa vrátil

17.01.2017 20:00

Svoju cestu na Mesiac som začal niekde tu, z týchto koreňov vo Vysokej nad Kysucou - hovorieval posledný muž na Mesiaci, keď navštívil Kysuce, Eugen Cernan.

hlavna stanica, vlak, cestovanie, doprava, ic, regiojet, cestuju

RegioJet sa vzdal vlakov do Košíc, až na večerné spoje

17.01.2017 20:00

Vlakoví cestujúci na trase medzi Bratislavou a Košicami budú môcť od februára využívať štátne IC vlaky, ktoré nahradia časť súkromných vlakov RegioJetu.

Vladimir Putin, Rusko, ruský prezident

Putin obvinil Obamovu administratívu z podkopávania legitimity Trumpa

17.01.2017 19:57

Ruský prezident Vladimir Putin obvinil odchádzajúcu americkú administratívu zo snáh podkopať legitimitu novozvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 4761x
Priemerná čítanosť článkov: 1587x

Autor blogu

Kategórie