Založ si blog

Nový rok, nová budúcnosť

Ľudská viera a nádej….  tieto dve slová ukrývajú v sebe silu a začiatok. Áno, každý rok k nám prichádza šanca na nový začiatok. Či už je to šanca na nový vzťah, prácu, nový svet ako taký, nové Slovensko alebo šanca na nové želanie …

Keď som už spomenul nový svet, nové Slovensko a želania…  Mám množstvo želaní ako pre seba tak aj pre nás všetkých.

Prvým mojím želaním je, aby novo vznikajúca strana Naj – Nezávislosť a Jednota uspela. Trošku Vám novo vznikajúcu stranu predstavím. Zakladateľom tejto novo vznikajúcej strany je ING. VIKTOR BÉREŠ, MGR. RADOSLAV HECL (expert pre šport), MUDR. PETER ŠŤASTNÝ (expert pre zdravotníctvo), ING. ADAM ŠEPETKA (expert pre školstvo),  MGR. MIROSLAV SEGET (expert pre hospodárstvo) a členmi sú ROMAN HÍLEK (zástupca manuálne pracujúcich ľudí na Slovensku), BRANISLAV BENC (zástupca mladých ľudí na Slovensku), MGR. VERONIKA HORVÁTHOVÁ (oblasť sociálnych veci, pomoc hendikepovaným), JULIÁNA KOZÁKOVÁ (zástupkyňa pre dôchodcov a národnostné menšiny – hovorí plynule maďarsky). Ich úspech je totižto úspechom pre nás všetkých. Napíšem Vám sem aj odkaz na video –  na prvú tlačovú konferenciu https://www.youtube.com/watch?v=5otx5rcByMI&t=310s a oficiálny web http://strana-naj.sk/

Zo srdca si želám, aby sme už nepoznali biedu a chudobu. Aby každý jeden z nás mal možnosť si zvýšiť životný štandard a mal dostatočné množstvo finančných  prostriedkov na plnohodnotný a dôstojný život. Aby sme nepoznali korupciu a ani sa s ňou už nestretli. Táto „pani“ nie je vôbec príjemná, povedzme si to na rovinu. Je všadeprítomná, kam sa len pohneme, je nám v pätách.

Želám si, aby o nás „malých ľuďoch“ nerozhodovali bez nás, len „tí hore“.  Aby už konečne bola nezávislosť a jednota. Mať možnosť vládnuť svojmu životu a nemusieť sa báť, že prídeme jedného pekného dňa do práce a bude nám oznámené, že máme výpoveď, lebo naša práce neschopnosť bola dlhšia, ako týždeň. Aby sa u nás oživilo zasa poľnohospodárstvo a aby sa vytvorili štátno-obecné farmy, vďaka čomu by sme mali viac pracovných príležitostí a zasa by som videl viac usmiatych ľudí, ktorí by mali prácu a mohli sa realizovať.

Ďalším mojím prianím je, aby naše zdravotníctvo bolo zdravotníctvom v pravom zmysle slova. Aby sa k nám naspäť vrátili špičkoví lekári v tých najlepších rokoch. Aby každý jeden mal možnosť na skríning DNA a aby sa zamedzilo zbytočným úmrtiam, aby sa odhalili zákerné choroby hneď na začiatku a tým pádom by sme sa už nemuseli báť a mať strach z vety: „Idem do nemocnice.“ Aby sme tam šli s vedomím, že bude o nás postarané tak, ako je písané v Hippokratovej prísahe a bez tej otravnej pani „Korupcie“.

Toto všetko a ešte oveľa viac máme na dosah. Stačí podporiť svojím hlasom stranu Naj – Nezávislosť a Jednota.

Toto je to „Naj“, čo sebe a Vám môžem zo srdca priať. Želám Vám krásny nový rok plný splnených prianí a želám nádej. Nádej na novú, lepšiu a krajšiu, proste tú „Naj“ budúcnosť.

 

PF 2017

Roman Hílek

člen strany NAJ, zástupca manuálne pracujúcich ľudí na Slovensku

Osud, muži a tak ďalej . . .

15.02.2017

Osud, bláznivá viera, že nie sme zodpovední za smer, ktorým sa uberá náš život. Že je všetko predurčené. Písané vo hviezdach. Možno to vysvetľuje, prečo, ak bývame v meste hviezdy vôbec viac »

Chceme byť zachránené?

28.01.2017

Ako malé dievčatká sme frčali na rozprávkach. Každá rozprávka sa vždy a za každých okolností skončila šťastne až do smrti. Čo keby sa krásny princ nikdy nedostavil. Spala by Snehulienka viac »

Vek nevinnosti či naivnosti?

22.01.2017

Kedy prestávame byť nevinné? Kedy sme sa naučili brať vzťah ako muži? A čo naivita? Odchádza spolu s nevinnosťou, alebo je našou spolubývajúcou ešte par rokov? Zamilovanie. Aká chemická viac »

elektrina, energie, peniaze, poplatky

Faktúry za elektrinu a vodu idú po starom ešte týždeň

21.02.2017 13:00

Do týždňa Úrad pre reguláciu sieťových odvetví úplne opraví cenové rozhodnutia pri vode a elektrine. Denník Pravda o tom informoval zdroj blízky regulačnému úradu.

Izrael, vojak

Izraelského vojaka odsúdili na 18 mesiacov za zastrelenie Palestínčana

21.02.2017 12:56

Izraelského vojaka Elora Azariu odsúdili v utorok na 18 mesiacov väzenia za vlaňajšie zabitie zraneného a neozbrojeného Palestínčana.

najvyšší súd, kancelária súdnej rady,

Sudcovia Najvyššieho súdu dostanú výnimku

21.02.2017 12:00

Dvojaký meter na sudcov. Verejnosť by v budúcnosti mala poznať, ako kvalitne pracujú sudcovia. Toto však nebude platiť pre všetkých.

demonštrant, demonštrácia, vlak, rádioaktivita

Sedem krajín Európy hlási rádioaktívny jód, nebezpečenstvo nehrozí

21.02.2017 11:44

Meracie stanice v siedmich európskych štátoch v ovzduší namerali nepatrné množstvo rádioaktívneho izotopu jódu 131.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 6626x
Priemerná čítanosť článkov: 1104x

Autor blogu

Kategórie