Založ si blog

Smotánka alebo smotana po záruke?

Smotánka? Alebo sú vážne skazení? Televízia, internet či iné médiá. Všade na nás valia informácie, o ktoré vonkoncom nemáme záujem. Plačková má nové prsia, nový zadok, nové pery a iná má novú kabelku v hodnote auta, Banášová mala svadbu alebo Kraus sa rozvádza. Ples v opere sa vydaril, Sklovská mala také šaty a Studenkova zasa onaké.

Áno, kabelka v hodnote auta. To je už aký luxus? Alebo zvrátenosť? Takéto paničky zo „smotánky“ si to predsa dovoliť môžu. Europoslankyňa Beňová si veru potrpí na luxus. V spoločnosti predviedla už mnohé zaujímavé kúsky luxusných kabeliek či topánok, do ktorých investovala desaťtisíce eur napríklad Louis Vuitton z limitovanej edície za  3500 eur alebo Christian Dior v podobnej hodnote. No má aj iné „slabosti“ v podobe slnečných okuliarov a hodiniek. „Sociálne cítiaca“ europoslakyňa si dopraje prestížne značky, dokonca si už stihla zaobstarať horúcu novinku. Napríklad jej zápästie zdobia hodinky v hodnote bytu.  Sama sa vyjadrila v jednom rozhovore, že ako europoslankyňa nič nerobí. Potom za čo dostáva toľké peniaze? Po zaplatení odvodov dostane člen voleného zákonodarného orgánu Európskej únie vyše šesťtisíc eur. K tomu pripočítajte viac ako štyritisíc eur na úhradu nákladov spojených s bývaním, kanceláriami či techniku. Okrem toho im preplácajú náklady na cestovanie a stravu. Keď si to tak zrátam tak dve kabelky europoslankyne, pár slnečných okuliarov a hodinky by vedeli uživiť rodinu jeden celý rok.

Lekár zachraňuje životy a ten dostane ani nie štvrtinu z jej výplaty. Dosť nefér, nemyslíte SMERáci?

Alebo môžem spomenúť ďalšiu slečinku Frantovú. Je to partnerka inak veľmi „výrečného“ predsedu parlamentu Andreja Danka. Predviedla exkluzívnu kabelku Louis Vuitton rady Capucines, za ktorú v tomto prevedení treba zaplatiť 4500 eur. Osobne si myslím, že slečna Frantová veľa inteligencie nepobrala, keďže tvorí pár s „kapitánom“, ktorý okráda Slovensko ako to vlastne robia všetci vo vláde.

Zbohatlíci, smotánka, politici, že sa nehanbíte!!! Takto sa predvádzať pred Slovenskom, ktoré je na pokraji biedy vďaka Vám. Nové auto sem, nové kabelka tam, byt tu a tam vila. Čo z toho máte? Veď do hrobu si to aj tak nevezmete.

A televízia tú „šaškáreň“ ešte podporí reláciou Smotánka s ďalšou umelou zazobanou paničkou Judiniovou. Čo dodať? Médiá majú s nami jasný a cielený zámer. Neriešiť skutočné problémy Slovenska!!! Nechcú riešiť biedu a chudobu a nechcú riešiť privatizáciu nemocníc. Nechcú riešiť uhorky z Poľska, rajčiny zo Španielska, či hrozno z Egypta (veď toto všetko si môžeme dopestovať  doma na slovenských farmách), tak ako nechcú riešiť problematiku imigrantov.  Povedia a ukážu len to, čo máme ako diváci počuť a vidieť.

Sú bohatí až nechutne a sú chudobní. A stredná trieda? Tá na Slovensku zanikla už dávno. A viete, kam môže isť Slovensko bez strednej triedy? Veď práve stredná trieda je pohon pre štát a pre štátnu ekonomiku.

NAJ chce túto strednú triedu obnoviť. Chceme vypovedať zmluvy medzi štátom a oligarchami. Na Slovensku nechceme ani jedného imigranta a nechceme ani privatizáciu nemocníc.  Bojujeme za štátne nemocnice, bojujeme proti biede a chudobe a bojujeme za vytvorenie fariem na Slovensku, aby rajčiny, papriky, uhorky či hrozno a jahody mali zasa tú úžasnú chuť.

Toto sme my, toto je NAJ. Nechceme už vidieť utrpenie a biedu v očiach našich rodákov. Buďme na Slovensku opäť šťastní. Toto želám Vám/nám z celého srdca.

 

Mgr. Kristína Chudá

okresná predsedkyňa strany NAJ v SENICI.

Vitamíny alebo chémia?

20.08.2017

Ovocie a zelenina. Naozaj sú to vitamínové bomby, alebo sú to len chemicky nadopované potraviny. A čo tropické ovocie ako sú pomaranče, mandarínky a citróny? Sú považované za najzdravšie viac »

Mamon vo vláde vládne!

02.07.2017

Je tomu ozaj tak? Uzrel Mamon svetlo sveta, či len svet súčasnej slovenskej politiky? Okrem toho, že je to syn Diabla, predstavuje nadmernú túžbu po bohatstve. Táto túžba ovládla Fica, Kaliňáka viac »

Umelá inteligencia – budúcnosť alebo zánik ľudstva?

13.06.2017

Je to ďaleká budúcnosť alebo nebezpečne blízka prítomnosť? Je to pomoc pre ľudstvo, alebo naopak, pomalý ale istý zánik? Prežijú len „otcovia - stvoritelia“, tí „vyvolení“? Vedia viac »

domáce násilie,

Väzenie za pokus sexuálneho násilia voči maloletej

20.09.2017 17:15

Patrika Farkaša z Včeliniec odsúdili na dva roky nepodmienečne za sexuálne násilie voči maloletej dievčine.

06-dvojicky 2x

Porušil predpisy, ale pokutu nedostal - kvôli dvojčatám

20.09.2017 16:00

Trenčianski policajti Kristián Gramblička a Marcel Spaček neverili vlastným očiam, keď spozorovali divoko jazdiaceho vodiča.

OSN Trump, Lajčák

Lajčák s Trumpom rokoval o reforme OSN aj o KĽDR

20.09.2017 15:37

Vo vzťahu ku KĽDR Miroslav Lajčák poznamenal, že žiadna krajina nemôže ignorovať a vzdorovať medzinárodnému spoločenstvu.

SEPS, Slovenská elektrizačná prenosová sústava

Zelená energia z cudziny robí problémy slovenskej energetickej sieti

20.09.2017 15:30

Nezvládnutá podpora obnoviteľných zdrojov energie prerástla do celoeurópskeho problému, tvrdí predseda predstavenstva SEPS-u Miroslav Obert.

Kristína Chudá

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 14494x
Priemerná čítanosť článkov: 966x

Autor blogu

Kategórie